Program "Śniadanie daje moc"

Śniadanie daje moc>>>

Dzień Śniadanie Moc w naszej szkole był niezwykle oczekiwany przez wszystkich. Uczniowie przygotowali swoje śniadania w salach, w których uczą się na co dzień. I tak w grupie zerowej do wspólnego świętowania włączyli się rodzice. Przygotowali zestawy zdrowych produktów, z których najstarsze przedszkolaki komponowały swoje kanapki. Nie zabrakło także produktów mlecznych. Dzieci piły soki owocowe Uczniowie klas I-III z nie mniejszym entuzjazmem szykowali w tym dniu swoje śniadania. Pierwszaki samodzielnie zrobiły kanapki, które jadły z wielkim apetytem. Drugoklasiści przypomnieli najpierw 12 zasad zdrowego odżywiania, po czym z zapałem zabrały się do wykonania kanapek. Nie zapomnieli także zaprosić do poczęstunku starszych kolegów i pracowników naszej szkoły. Trzecioklasiści przynieśli w tym dniu różne produkty, z których komponowały kanapki. Do wykonania kanapek dzieci wykorzystały różne nasiona i kiełki roślin.W trakcie śniadania uczniowie pili przede wszystkim wodę mineralną.

Wiemy,że zdrowy posiłek to podstawa dobrego dnia.

Śniadanie Daje Moc - klasa III

"Śniadanie daje moc" klasa II, IV i V