Szkoła Podstawowa - Piekary

Gala rozdania nagród

Utworzono dnia 03.01.2019, 06:02

Gala rozdania nagród

Dnia 13 XII 18 r. odbyła się w naszej szkole gala wręczenia nagród, związanych z uroczystościami organizowanymi przez bibliotekę szkolną.

Z okazji Święta Bibliotek Szkolnych uczniowie tworzyli prace plastyczne oraz literackie- laurka dla biblioteki, wiersz o bibliotece lub książce, a także strój –„Mój ulubiony bohater książkowy”. W Dniu Pluszowego Misia natomiast mogli przynieść swoje maskotki, a nagrodzone były te najokazalsze.

Największą inicjatywą we wszystkich konkursach wykazali się uczniowie klas 0-3,  a w szczególności klasy II. Słodkie nagrody za laurki dla biblioteki otrzymali wszyscy uczniowie, a za ciekawe, oryginalne wykonanie następujące osoby-

Kornelia J., Patrycja K, Adam J. z klasy I.

Uczniowie klasy II, z niewielką pomocą bibliotekarza, napisali piękny wiersz o bibliotece, za co zostali również wyróżnieni, otrzymując nagrody- Kornelia J., Michalina K., Emilia P., Emila D., Natalia J. oraz Bartek P.

Utwory o bibliotece stworzyły również dziewczęta z klasy IV, otrzymując nagrody- Zuzanna K. i Natalia R. Za prace plastyczne- „Moja biblioteka” wyróżnione zostały- Zuzanna K., Natalia R. oraz Daria S.

Nagrody za strój-„mój ulubiony bohater książkowy” otrzymali uczniowie-

Klasa „0”-

Maja B., Milena Ż., Amelia J., Sabina G., Tomek W., Piotruś D.

Klasa I-

Alan S., Patrycja K.,

Klasa II-

Kornelia J., Michalina K., Hubert S.

Klasa III-

Klaudia P., Martyna K., Oliwia K., Kacper A.,

Klasa IV- Zuzanna K.

Największe pluszowe misie przyniosły osoby- Wiktoria K. oraz Hubert S. z klasy II, za co otrzymali stosowną gratyfikację.

Jeszcze jedna kategoria nagrodzonych to plakat z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wyróżnione zostały osoby z klas-

IV-Zuzanna K., Natalia R., Daria S.

oraz VIII- Olga J., Anna U., Paweł L., Jakub M.

Największą aktywność wykazali uczniowie klasy II, których można dać za przykład wzorowej postawy innym, szczególnie uczniom klas starszych.

Mam nadzieję, że będzie to zachętą do większej inicjatywy przy następnych wydarzeniach

bibliotecznych.

Ewa Drabek