Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa - Piekary

Akcja "Wyślij babkę do Afryki"

     Podczas akcji "Wyślij babkę do Afryki", która odbyła się 27-28 marca 2018r zorganizowaliśmy sprzedaż babeczek i ciasteczek świątecznych, z których dochód (500 zł) został przeznaczony na Fundację Kapucyni i Misje z Krakowa. Fundacja pomaga ubogim w krajach Afrykańskich poprzez realizację projektów charytatywnych i edukacyjnych.

Jako podziękowanie otrzymaliśmy list oraz dyplomy.  

 

 

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana długosza w Piekarach w dniu 27 marca 2018r. wzięli udział w kiermaszu misyjnym Wyślij Babkę do Afryki. Dzięki życzliwości i wsparciu rodziców mogliśmy zorganizować sprzedaż babeczek, ciasteczek, muffinek, z której dochód jest przeznaczony na projekty realizowane przez Braci Kapucynów Misjonarzy w RŚA i Czadzie. Misjonarze dokarmiają dzieci, budują szkoły i studnie, udzielają pomocy osobom potrzebującym.

Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz uczniom zaangażowanych w tą akcję. Wszelkie informacje na stronie PACZEK.KAPUCYNI.PL

 

    

 

 

 

     W ramach akcji "Wyślij babkę do Afryki" zorganizowaliśmy sprzedaż babeczek i ciasteczek świątecznych, z których dochód (491 zł) zostanie przeznaczony na Fundację Kapucyni i Misje z Krakowa, która pomaga ubogim w krajach Afrykańskich.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w przeprowadzeniu akcji, za upieczenie babeczek, mufinek, ciasteczek. Słodkości znikały ze stołu w mgnieniu oka, wszystkie babeczki zostały sprzedane. To była bardzo udana i smakowita akcja :)

 
 
 
 
 
 
 
   Nasz szkoła przyłączyła się do akcji WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI a raczej WYŚLIJ BABKĘ DO AFRYKI.
W ramach tej akcji w najbliższy poniedziałek oraz  wtorek tj. 10, 11 kwietnia w szkole będą sprzedawane ciastka, ciasta, mufinki itp.Koszt ciastka to 2 zł. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane Fundacji Kapucyni i Misje z Krakowa, która pomaga ubogim w krajach Afrykańskich.


Dodatkowe informacje na stronie internetowej:
paczek.kapucyni.pl.
http://www.fundacja.kapucyni.pl/

Dołącz do nas!

 

WYŚLIJ PĄCZKA (BABKĘ) DO AFRYKI

WYŚLIJ PĄCZKA (BABKĘ) DO AFRYKI

Finał akcji "Wyślij babkę do Afryki"

Finał akcji

Przekaż 1% podatku

Przekaż 1% podatku dla naszej Szkoły

WSPIERAMY SĄSIADÓW

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Zegar