Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa - Piekary

Akcja "Wyślij babkę do Afryki"

     Podczas akcji "Wyślij babkę do Afryki", która odbyła się 27-28 marca 2018r zorganizowaliśmy sprzedaż babeczek i ciasteczek świątecznych, z których dochód (500 zł) został przeznaczony na Fundację Kapucyni i Misje z Krakowa. Fundacja pomaga ubogim w krajach Afrykańskich poprzez realizację projektów charytatywnych i edukacyjnych.

Jako podziękowanie otrzymaliśmy list oraz dyplomy.  

 

 

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana długosza w Piekarach w dniu 27 marca 2018r. wzięli udział w kiermaszu misyjnym Wyślij Babkę do Afryki. Dzięki życzliwości i wsparciu rodziców mogliśmy zorganizować sprzedaż babeczek, ciasteczek, muffinek, z której dochód jest przeznaczony na projekty realizowane przez Braci Kapucynów Misjonarzy w RŚA i Czadzie. Misjonarze dokarmiają dzieci, budują szkoły i studnie, udzielają pomocy osobom potrzebującym.

Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz uczniom zaangażowanych w tą akcję. Wszelkie informacje na stronie PACZEK.KAPUCYNI.PL

 

    

 

 

 

     W ramach akcji "Wyślij babkę do Afryki" zorganizowaliśmy sprzedaż babeczek i ciasteczek świątecznych, z których dochód (491 zł) zostanie przeznaczony na Fundację Kapucyni i Misje z Krakowa, która pomaga ubogim w krajach Afrykańskich.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w przeprowadzeniu akcji, za upieczenie babeczek, mufinek, ciasteczek. Słodkości znikały ze stołu w mgnieniu oka, wszystkie babeczki zostały sprzedane. To była bardzo udana i smakowita akcja :)

 
 
 
 
 
 
 
   Nasz szkoła przyłączyła się do akcji WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI a raczej WYŚLIJ BABKĘ DO AFRYKI.
W ramach tej akcji w najbliższy poniedziałek oraz  wtorek tj. 10, 11 kwietnia w szkole będą sprzedawane ciastka, ciasta, mufinki itp.Koszt ciastka to 2 zł. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane Fundacji Kapucyni i Misje z Krakowa, która pomaga ubogim w krajach Afrykańskich.


Dodatkowe informacje na stronie internetowej:
paczek.kapucyni.pl.
http://www.fundacja.kapucyni.pl/

Dołącz do nas!

 

Podziękowanie za pomoc dla Afryki

Podziękowanie za pomoc dla Afryki

WYŚLIJ PĄCZKA (BABKĘ) DO AFRYKI

WYŚLIJ PĄCZKA (BABKĘ) DO AFRYKI

Finał akcji "Wyślij babkę do Afryki"

Finał akcji

WSPIERAMY SĄSIADÓW

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny

Zegar