Szkoła Podstawowa - Piekary

Akcja "Wyślij babkę do Afryki"

Podczas akcji "Wyślij babkę do Afryki", która odbyła się 27-28 marca 2018r zorganizowaliśmy sprzedaż babeczek i ciasteczek świątecznych, z których dochód (500 zł) został przeznaczony na Fundację Kapucyni i Misje z Krakowa. Fundacja pomaga ubogim w krajach Afrykańskich poprzez realizację projektów charytatywnych i edukacyjnych.

Jako podziękowanie otrzymaliśmy list oraz dyplomy.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana długosza w Piekarach w dniu 27 marca 2018r. wzięli udział w kiermaszu misyjnym Wyślij Babkę do Afryki. Dzięki życzliwości i wsparciu rodziców mogliśmy zorganizować sprzedaż babeczek, ciasteczek, muffinek, z której dochód jest przeznaczony na projekty realizowane przez Braci Kapucynów Misjonarzy w RŚA i Czadzie. Misjonarze dokarmiają dzieci, budują szkoły i studnie, udzielają pomocy osobom potrzebującym.

Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz uczniom zaangażowanych w tą akcję. Wszelkie informacje na stronie PACZEK.KAPUCYNI.PL

W ramach akcji "Wyślij babkę do Afryki" zorganizowaliśmy sprzedaż babeczek i ciasteczek świątecznych, z których dochód (491 zł) zostanie przeznaczony na Fundację Kapucyni i Misje z Krakowa, która pomaga ubogim w krajach Afrykańskich.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w przeprowadzeniu akcji, za upieczenie babeczek, mufinek, ciasteczek. Słodkości znikały ze stołu w mgnieniu oka, wszystkie babeczki zostały sprzedane. To była bardzo udana i smakowita akcja :)

Nasz szkoła przyłączyła się do akcji WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI a raczej WYŚLIJ BABKĘ DO AFRYKI.
W ramach tej akcji w najbliższy poniedziałek oraz  wtorek tj. 10, 11 kwietnia w szkole będą sprzedawane ciastka, ciasta, mufinki itp.Koszt ciastka to 2 zł. Pieniądze ze sprzedaży zostaną przekazane Fundacji Kapucyni i Misje z Krakowa, która pomaga ubogim w krajach Afrykańskich.

Dodatkowe informacje na stronie internetowej:
paczek.kapucyni.pl.

Dołącz do nas!

WYŚLIJ PĄCZKA (BABKĘ) DO AFRYKI

Finał akcji "Wyślij babkę do Afryki"

Finał akcji

Przekaż 1% podatku