Podsumowanie osiągnięć uczniów

Utworzono dnia 18.06.2019

17 czerwca br. w czasie apelu o bezpieczeństwie oraz poszanowaniu godności człowieka Pani Dyrektor Maryla Małucha Kapusta wręczyła uczniom wiele dyplomów i nagród.
Uczestnicy konkursu organizowanego w ramach Małopolskiego Festiwalu Programowania 2019 "Pokażcie nam jak wyobrażacie  sobie roboty w przyszłości" otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nagrody w tym konkursie zdobyli uczniowie z kl. I Ksawery Kowalik 1. miejsce i Adam Jaskowski 3. miejsce.
Uczestnicy Międzynarodowego Konkursu KANGUR MATEMATYCZNY także odebrali pamiątkowe dyplomy. W tych rozgrywkach Zuzanna Knez z kl. IV uzyskała wyróżnienie, a Paweł Lelek z kl. VIII otrzymał nagrodę książkowa za osiągnięcia w konkursach matematycznych oraz 100% wynik z egzaminu ósmoklasisty.
Przedstawiciele z kl. VII i VIII biorący udział w Pierwszym Ogólnopolskim Konkursie SOKRATES także otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Wyróżnieni Tymon Kapusta z kl. IV, Kacper Kłaput z kl. V oraz Olga Jajko z kl. VIII, a także uczestnicy Ogólnopolskiego Konkursu Savoir-vivre na co dzień... odebrali z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy przygotowane przez organizatorów.
Uczniowie, którzy pracowali pod opieką Pani Anny Lelek także otrzymali dyplomy za udział w konkursie plastycznym Moja ulubiona książka organizowanym przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.
Pani bibliotekarz Ewa Drabek nagrodziła najlepszych czytelników, a Pani Elżbieta Nęcka przygotowała drobne upominki dla dziewczynek uczęszczajacych na zajęcia taneczne w grupie Małe Gwiazdki.
Olga Jajko z kl. VIII zaprezentowała publiczności wiersz o mamie.
Słodkie upominki otrzymali z rąk Pani Barbary Maciążek przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz duża grupa sportowców.
Igor Ochmański z kl. VIII otrzymał nagrodę książkową za obecność na wszystkich spotkaniach Klubu 7 kontynentów.
Pani Jadwiga Słowik oraz Pani Monika Żmudka przygotowały pamiątkowe dyplomy dla uczestników CIEKAWYCH DOŚWIADCZEŃ oraz uczniów rozwijających zdolności plastyczne w czasie zajęć Rękodzieła z poLOTem.

Monika Żmudka

Podsumowanie osiągnięć uczniów