Konkursy plastyczne

Utworzono dnia 07.10.2019

Uczniowie naszej szkoły mogą wziąć udział w następujących konkursach plastycznych:

„Drogi przyszłości”- ogólnopolski konkurs plastyczny

Konkurs jest przeprowadzony wśród uczniów szkół podstawowych, w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas I-III i uczniowie klas IV-VIII.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy plastycznej o tematyce obejmującej wyobrażenia o drogach w przyszłości, bezpieczeństwie na drogach, oznakowania dróg oraz podróżowania nimi. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną  w formacie A4 (210 x 297 mm).

Konkurs składa się z dwóch etapów: etap I – wojewódzki – szkoła, której uczniowie chcieliby wziąć udział w konkursie, może przesłać na konkurs maksymalnie po trzy prace w każdej z grup wiekowych, etap II – ogólnopolski.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie: https://www.gddkia.gov.pl/frontend/web/userfiles/articles/r/rok-szkolny-czas-zaczac-generaln_34774/REGULAMIN%20KONKURSU%20PLASTYCZNEGO%20DLA%20DZIE

Chętni uczniowie mogą składać prace plastyczne do 18 października u pani Agaty Tabor.

Konkurs plastyczny – Malwy, dziewanny, co to za cudowne rośliny!

Konkurs z okazji 150 rocznicy urodzin Stanisława Wyspiańskiego

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów  klas 5 – 8. Polega na wykonaniu zakładki do książki. Praca może być wykonana w dowolnej technice płaskiej lub przestrzennej. Dłuższy bok zakładki nie może przekraczać 30 cm. Do pracy należy dołączyć dowód obserwacji rośliny na żywo, np. fotografię, szkic z natury lub zasuszoną roślinę (przyklejoną na kartkę).

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie:

Prace można składać u pani Agaty Tabor do18 października.